Zobel

 nasza genealogia

Rozalia CEGIEL

kobieta 1884 - 1905  (21 lat)


Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowo    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Rozalia CEGIEL urodzony(a) 12 sier. 1884, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie (córką Szczepan CEGIEL oraz Magdalena CEGIEL, Pomorska); zgon 12 wrz. 1905, Mnichowo, gnieznienski, wielkopolskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Szczepan CEGIEL urodzony(a) 13 list. 1851, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 23 list. 1851, Trzemeszno, par. pw. Sw. (synem Joannes CEGIEL oraz Anna Antonina CEGIEL, Pawlowska); zgon 23 luty 1900, Szczytniki Duchowne, gnieznienski.

    Szczepan Magdalena CEGIEL, Pomorska 16 kwie. 1875, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.. Magdalena (córką Żyjący oraz Żyjący) urodzony(a) 20 maj 1858, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 25 maj 1858, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 14 luty 1896, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Magdalena CEGIEL, Pomorska urodzony(a) 20 maj 1858, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 25 maj 1858, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap. (córką Żyjący oraz Żyjący); zgon 14 luty 1896, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie.
    Dzieci:
    1. Marianna KOZLOWSKA, Cegiel urodzony(a) 21 sty. 1876, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie; ochrzczony , Dziekanowice, par. pw. Sw. Marcina; zgon 25 sty. 1959, Mnichowo, gnieznienski, wielkopolskie; pochowany 27 sty. 1959, Gniezno, Cmentarz Sw.Krzyza.
    2. Żyjący
    3. Anna CEGIEL urodzony(a) 3 lip. 1880, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie; ochrzczony , Dziekanowice, par. pw. Sw. Marcina; zgon 8 kwie. 1896, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie.
    4. Infans CEGIEL urodzony(a) 1882, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie.
    5. Stanislawa SIERADZKA, Cegiel urodzony(a) 23 kwie. 1883, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie; zgon 11 wrz. 1907, Szczytniki Duchowne, gnieznienski.
    6. 1. Rozalia CEGIEL urodzony(a) 12 sier. 1884, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie; zgon 12 wrz. 1905, Mnichowo, gnieznienski, wielkopolskie.
    7. Eva CEGIEL urodzony(a) 21 gru. 1885, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie; ochrzczony , Dziekanowice, par. pw. Sw. Marcina; zgon 22 gru. 1885, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie.
    8. Żyjący
    9. Żyjący
    10. Apolonia CEGIEL urodzony(a) 1898; zgon 1962, Poznan, wielkopolskie, Polska ; pochowany , Poznan, cmentarz sołacki (par. sw. Jan Vianney).
    11. Waclaw CEGIEL urodzony(a) 14 lip. 1894, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie; ochrzczony , Dziekanowice, par. pw. Sw. Marcina; zgon 19 gru. 1894, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie.
    12. Infans CEGIEL urodzony(a) 14 luty 1896, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie; zgon 14 luty 1896, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Joannes CEGIEL urodzony(a) 3 mar. 1817, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 9 mar. 1817, Trzemeszno, par. pw. Sw. (synem Jacobus CEGIEL oraz Elisabeth CEGIEL, Kaus); zgon po 1879, Popielewo, Kr.Mogilno.

    Joannes Anna Antonina CEGIEL, Pawlowska 5 luty 1843, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.. Anna (córką Staphanus PAWLOWSKI oraz Elisabeth PAWLOWSKA, Twardowska alias Hartwig) urodzony(a) 16 paź. 1821, Kedzierzyn; ochrzczony 21 paź. 1821, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon , Popielewo, Kr.Mogilno. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anna Antonina CEGIEL, Pawlowska urodzony(a) 16 paź. 1821, Kedzierzyn; ochrzczony 21 paź. 1821, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap. (córką Staphanus PAWLOWSKI oraz Elisabeth PAWLOWSKA, Twardowska alias Hartwig); zgon , Popielewo, Kr.Mogilno.
    Dzieci:
    1. Augustinus CEGIEL urodzony(a) 18 sier. 1844, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 25 sier. 1844, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 20 lip. 1913, Kedzierzyn.
    2. Josephus CEGIEL urodzony(a) 11 mar. 1846, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 15 mar. 1846, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 12 wrz. 1848, Popielewo, Kr.Mogilno.
    3. Rosalia BARTZ, Cegiel urodzony(a) 10 sty. 1848, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 15 sty. 1848, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 30 maj 1912, Popielewo, Kr.Mogilno; pochowany , Trzemeszno, cmentarz parafialny.
    4. Petrus CEGIEL urodzony(a) 3 sty. 1850, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 6 sty. 1850, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon przed 1910, Popielewo, Kr.Mogilno.
    5. 2. Szczepan CEGIEL urodzony(a) 13 list. 1851, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 23 list. 1851, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 23 luty 1900, Szczytniki Duchowne, gnieznienski.
    6. Michael ZIEGEL urodzony(a) 14 luty 1853, Popielewo, Kr.Mogilno.
    7. Adalbertus ZIEGEL urodzony(a) 8 gru. 1854, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 8 gru. 1854, Trzemeszno, par. pw. Sw..
    8. Antonina ZIEGEL urodzony(a) 2 paź. 1857, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 11 paź. 1857, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 5 wrz. 1858, Popielewo, Kr.Mogilno.
    9. Paulina ZIEGEL urodzony(a) 16 wrz. 1859, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 16 wrz. 1859, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 30 wrz. 1859, Popielewo, Kr.Mogilno; pochowany , Cmentarz parafialny, Trzemeszno.
    10. Ignatius ZIEGEL urodzony(a) 4 wrz. 1860, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 4 wrz. 1860, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 20 kwie. 1861, Popielewo, Kr.Mogilno.
    11. Victoria MOKRACKA, Cegiel urodzony(a) 4 wrz. 1862, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 7 wrz. 1862, Trzemeszno, par. pw. Sw..
    12. Jacobus ZIEGEL urodzony(a) 9 kwie. 1864, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 17 kwie. 1864, Trzemeszno, par. pw. Sw..

  3. 6.  Żyjący

    Żyjący Żyjący [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Petrus POMORSKI urodzony(a) 12 sier. 1840, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 12 sier. 1840, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 13 wrz. 1912, Zdziechowa; pochowany 16 wrz. 1912, Gniezno, Cmentarz Sw. Piotra ul. Kleckowska .
    2. Theresa CEGIEL / CIESLEWICZ, Pomorska urodzony(a) 13 paź. 1842, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 23 paź. 1842, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 15 lip. 1910, Kedzierzyn.
    3. Valentinus POMORSKI urodzony(a) 27 sty. 1845, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 2 luty 1845, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 11 luty 1847, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; pochowany 13 luty 1847.
    4. Marianna STANISZEWSKA, Pomorska urodzony(a) 5 lip. 1848, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 16 lip. 1848, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 19 sier. 1879, Dziekanowice, gnieznienski, wielkopolskie, Polska.
    5. Joannes POMORSKI urodzony(a) 14 maj 1851, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 18 maj 1851, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap..
    6. Martinus POMORSKI urodzony(a) 7 list. 1853, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 13 list. 1853, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap..
    7. 3. Magdalena CEGIEL, Pomorska urodzony(a) 20 maj 1858, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 25 maj 1858, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 14 luty 1896, Siemianowo, gnieznienski, wielkopolskie.
    8. Antonius POMORSKI urodzony(a) 17 sty. 1861, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 23 sty. 1861, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 4 paź. 1902, Trzemeszno, gnieznienski, wielkopolskie.
    9. Vincentius POMORSKI urodzony(a) 26 maj 1863, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 31 maj 1863, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap..


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jacobus CEGIEL urodzony(a) 30 kwie. 1780, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 30 kwie. 1780, Trzemeszno, par. pw. Sw. (synem Christophorus CEGIEL oraz Marianna CEGIEL, Gregor); zgon 22 luty 1860, Popielewo, Kr.Mogilno.

    Jacobus — Elisabeth CEGIEL, Kaus. Elisabeth (córką Martinus KAUS oraz KAUS) urodzony(a) ok. 1789; zgon 2 list. 1863, Popielewo, Kr.Mogilno; pochowany , Cmentarz parafialny, Trzemeszno. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Elisabeth CEGIEL, Kaus urodzony(a) ok. 1789 (córką Martinus KAUS oraz KAUS); zgon 2 list. 1863, Popielewo, Kr.Mogilno; pochowany , Cmentarz parafialny, Trzemeszno.
    Dzieci:
    1. Martinus CEGIEL urodzony(a) ok. 1805, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony , Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon po 1869.
    2. Marianna CEGIEL urodzony(a) 3 luty 1809, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 5 luty 1809, Trzemeszno, par. pw. Sw..
    3. 4. Joannes CEGIEL urodzony(a) 3 mar. 1817, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 9 mar. 1817, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon po 1879, Popielewo, Kr.Mogilno.
    4. Rosalia CEGIEL urodzony(a) 2 kwie. 1820, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 4 kwie. 1820, Trzemeszno, par. pw. Sw.; zgon 15 kwie. 1822, Popielewo, Kr.Mogilno.
    5. Ewa CEGIEL urodzony(a) 17 wrz. 1823, Popielewo, Kr.Mogilno; ochrzczony 21 wrz. 1823, Trzemeszno, par. pw. Sw..

  3. 10.  Staphanus PAWLOWSKI urodzony(a) przed 1768; zgon 14 wrz. 1846, Kedzierzyn.

    Staphanus Elisabeth PAWLOWSKA, Twardowska alias Hartwig ok. 1800. Elisabeth urodzony(a) ok. 1780; zgon 25 mar. 1866, Kedzierzyn; pochowany 28 mar. 1866. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Elisabeth PAWLOWSKA, Twardowska alias Hartwig urodzony(a) ok. 1780; zgon 25 mar. 1866, Kedzierzyn; pochowany 28 mar. 1866.
    Dzieci:
    1. Marianna KRANTZ, Pawlowska urodzony(a) 7 sty. 1805, Kedzierzyn; ochrzczony 13 sty. 1805, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 23 czer. 1866, Popielewo, Kr.Mogilno.
    2. Catharina DRAHEIM, Pawlowska urodzony(a) 11 list. 1808, Kedzierzyn; ochrzczony 18 list. 1808, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 26 list. 1828, Kamionek.
    3. Rosalia BARTZ, Pawlowska urodzony(a) 28 list. 1810, Kedzierzyn; ochrzczony 28 list. 1810, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 1 maj 1870, Kedzierzyn.
    4. Andreas PAWLOWSKI urodzony(a) 28 list. 1810, Kedzierzyn; ochrzczony 28 list. 1810, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap..
    5. Dorothea PAWLOWSKA urodzony(a) 30 gru. 1813, Kedzierzyn; ochrzczony 2 sty. 1813, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap..
    6. Constantia Elisabeth PAWLOWSKA urodzony(a) 8 sty. 1815, Kedzierzyn; ochrzczony 15 sty. 1815, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap..
    7. Adalbertus PAWLOWSKI urodzony(a) 29 mar. 1817, Kedzierzyn; ochrzczony 13 kwie. 1817, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 20 list. 1905, Kedzierzyn.
    8. Joannes PAWLOWSKI urodzony(a) 17 kwie. 1819, Kedzierzyn; ochrzczony 25 kwie. 1819, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap..
    9. 5. Anna Antonina CEGIEL, Pawlowska urodzony(a) 16 paź. 1821, Kedzierzyn; ochrzczony 21 paź. 1821, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon , Popielewo, Kr.Mogilno.

  5. 12.  Żyjący

    Żyjący — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 6. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący

  7. 14.  Żyjący

    Żyjący Balbina RATUSZNA, Pachowiak Balbina urodzony(a) ok. 1795. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Balbina RATUSZNA, Pachowiak urodzony(a) ok. 1795.
    Dzieci:
    1. 7. Żyjący
    2. Constantia POMORSKA, Ratuszna urodzony(a) ok. 1826, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; zgon 29 czer. 1862, Pyszczyn, gnieznienski, wielkopolskie.
    3. Adamus RATUSZNY urodzony(a) 12 gru. 1835, Szczytniki Duchowne, gnieznienski; ochrzczony 12 gru. 1835, Kedzierzyn, par. pw. sw. Andrzeja Ap.; zgon 23 gru. 1835, Szczytniki Duchowne, gnieznienski.